door: Salt Magazinedonderdag 3 juli 2008

Maak iemand lid van Salt en maak kans op een Oxbow telefoon

Salt is op weg naar volwassenheid en abonnees zijn hierbij van groot belang. Wij hebben de prijs voor een abonnement bewust heel erg laag gehouden, € 9,95 per jaar, omdat we het belangrijk vinden dat zoveel mogelijk mensen in staat zijn een abonnement te nemen. Hoe meer we er hebben, des te meer wij voor onze lezers kunnen betekenen. Daarom vragen we je ons te helpen. Wie dat doet, maakt bovendien kans op een mobiele telefoon van Oxbow.

Jij bent al Salt abonnee, de kans dat je mensen in je omgeving hebt die jouw levensstijl, visie en passie delen is vrij groot en dus ook de kans dat het mensen zijn die Salt magazine nog niet kennen maar het waarschijnlijk wel graag zouden willen leren kennen.

Salt is afkomstig uit een kleine, zelfstandige uitgeverij. We hebben geen grote marketingbudgetten om ons blad via abri’s of billboards in de stad aan te prijzen (daargelaten of we dat wel zouden willen). Wij hebben geen zin in ‘geschreeuw’, we vinden het veel leuker als je Salt toevallig ontdekt, via een mooie lokatie waar je bent geweest, een evenement waar je aan deelgenomen hebt of via een vriend(in) die je erop gewezen heeft. Stuk voor stuk belangrijke ‘ambassadeurs’. We hopen dat jij ook een ambassadeur voor Salt wilt zijn en voor dat ‘werk’ hebben we best wat over. Onder degenen die een nieuwe Salt abonnee aanbrengen, verloten wij 10 mobiele telefoons van Oxbow.

TIP! Een abonnement op Salt is ook een ideaal verjaardagskadootje

Klik hier om je nieuwe abonnee aan te brengen.

Tell a friend
Reageer
 
 

Blogroll