door: Natasha Bloemhardvrijdag 24 juli 2009

Patagonia en Outdoor Valley samen door een deur

Op de Outdoorbeurs in Friedrichshafen, de toonaangevende internationale vakbeurs voor de outdoorbranche, tekenden het Amerikaanse outdoormerk Patagonia en het oerhollandse Outdoor Valley een contract waarin een verregaande samenwerking werd bekrachtigd.

Dat de merken elkaar gevonden hebben is natuurlijk niet zo vreemd. Beiden hebben diepgewortelde roots in het outdoorwereldje. De een (Patagonia) langer dan de ander, maar beiden wel altijd op zoek naar innovatie en verfrissing. Oók op het gebied van duurzaamheid. Naast ‘building the best product’ heeft Patagonia, dat in 1957 werd opgericht door Yvon Chouinard, wereldwijd voorop gelopen in duurzaam produceren en betrokkenheid bij mens en milieu. Patagonia was het eerste merk dat een recycling programma opzetten waarbij mensen hun afgedragen Patagonia kledingstukken terug kunnen brengen. Deze worden vervolgens gerecycled en weer gebruikt voor nieuwe collecties.

Outdoor Valley, gevestigd onder de skyline van Rotterdam, in Bergschenhoek heeft sinds jaar en dag ervaring op het gebied van ‘buitenspelen’: klimmen (Monte Cervino is hun ‘thuisberg’ en tevens de hoogste van Nederland), kanovaren, mountainbiken, survival, running en teambuilding zijn stuk voor stuk hun specialiteit.

De samenwerking zal vanaf half oktober tot uiting gaan komen. Verwacht een Patagonia Village en in de toekomst waarschijnlijk zelfs een replica van de Tin Shed, de plek waar het met Yvon Chouinard en Patagonia allemaal ooit begon.


Op de foto v.l.n.r.:
John Zopfi (Patagonia Sales Benelux), Jonathan Petty (Patagonia Marketing Europe), Nico Kruis (Outdoor Valley), Holger Bismann (General Manager Patagonia Europe), Timmy O’Neill (professioneel klimmer, showman en Patagonia ambassadeur), Erik Rövekamp (Outdoor Valley) en Yves Sarto (Patagonia Sales Europe)

Patagonia.com
Outdoorvalley.com

Tell a friend
Reageer
 
 

Blogroll