100 kilometer wandelen binnen maximaal 30 uur in een van de mooiste natuurgebieden van Nederland, de Veluwe. Doel is een goed doel (en een goed gevoel). Aanstaande zaterdag kun je mee doen aan een trainingsdag.

Oxfam Novib Trailwalker vindt dit jaar op 5 en 6 juni voor de tweede keer plaats. Teams van vier personen lopen dan binnen 30 uur 100 kilometer door de prachtige natuurgebieden van de Veluwe. De unieke route voert over onverharde paden, langs zandverstuivingen, bossen en heidevelden.
Salt was er afgelopen jaar bij en wij kijken terug op een supergave belevenis waar we het nu, ruim een half jaar later nog steeds over hebben. Meedoen is echt een aanrader. Ja, het doet soms pijn, maar daar tegenover staan een fantastische omgeving, heel veel leuke mensen ontmoeten, een goede organisatie, stops onderweg waar het telkens weer feest is (zelfs middenin de nacht) en een enorm voldaan gevoel na afloop.
Om deze monster non-stop wandeltocht goed te kunnen volbrengen, zijn wij vorig jaar al in februari gestart met het maken van trainingskilometers. Gewoon met ons eigen team in onze eigen omgeving (Baarn e.o) maar we zijn ook twee keer naar de strijdarena zelf gegaan. Het Veluwerondje (50 kilometer) is een goed en mooi trainingsrondje.
In totaal deden er vorig jaar 150 teams mee die gezamenlijk 650.000 euro ophaalden voor het goede doel: 30.000 kinderen in ontwikkelingslanden naar school kunnen sturen.
Voor dit jaar hebben de eerste teams zich al weer ingeschreven. Vind je het leuk om al kennis te maken met andere teams of om wat te proeven van dit evenement? Kom dan a.s. zaterdag 6 februari naar Eden toe waar een speciale trainingsdag (wandeling van 10 kilometer) wordt georganiseerd. Vertrekpunt is de gloednieuwe vestiging van Bever Zwerfsport die die dag ook nog eens officieel wordt geopend.
Aanvang: 12.00 uur
Locatie: Bever Zwerfsport, Kuiperplein 41-45 in Ede
Meer info over de Oxfam Novib Trailwalker
Volg Salt op Twitter
Categorieën
Auteurs
Archief
Blogroll