door: Salt Magazinevrijdag 4 november 2011

25 november | Fighting Fear in het Filmhuis in Den Haag

De spannende filmdocumentaire Fighting Fear volgt het leven van twee vrienden voor het leven; professioneel big wave surfer en O’Neill teamrider Mark Mathews en de surfende freefighter Ritchie Vas. De film gaat niet alleen over surfen en vechten, maar vooral over vriendschap, het overwinnen van demonen en het hebben van dromen.

Fighting Fear is geregisseerd door Macario De Souza, de maker van een van de meest spraakmakende Australische documentaires ooit, Bra Boys. Fighting Fear draait alleen op 25 november in Het Filmhuis in Den Haag. Kaarten zijn te verkrijgen via Hart Beach in Scheveningen of via www.facebook.com/ONeillNetherlands.

Winnen
We mogen van O’Neill 4x2 kaarten voor deze zeer exclusieve voorstelling weggeven. Je hoeft alleen maar antwoord op de volgende vraag te geven; hoe heet de huizenhoge ‘thuisgolf’ van Mark Mathews en Ritchie Vas.

Mail je antwoord naar laura@getsalt.com ovv 'Fighting Fear'

Bekijk hier de spectaculaire trailer:






Volg Salt op Twitter en Facebook










Tell a friend
Reageer
 
 

Blogroll