De HSA organiseert toch DIT weekend de HSA Sealife Surf-off Charity Championship! De wedstrijd zal in het teken zijn van 'het jaar van dedolfijn'. Elk jaar komen er honderduizenden dolfijnen om, velen daarvan onnodig. Sommige dolfijnsoorten worden zelfs met uitsterven bedreigd. Daarom is dit jaar uitgeroepen tot het jaar van de dolfijn.
Mocht je mee willen doen met de 3e NK Tour contest in Wijk aan Zee, dan kan je een mailtje sturen naar inschrijvingen@hsa.nl
Vermeld daarbij je voor- en achternaam, categorie en telefoonnummer. Inschrijfkosten bedragen €12,50 (dit is inclusief maaltijd bij Timboektoe).
De HSA Sealife Surf-off Charity Championship in Wijk aan Zee is de 3e van vier wedstrijden waaruit de HSA NK Tour bestaat. De 1e en 2e contest werden gehouden in Domburg & Moliets. Na terugkeer uit Frankrijk zagen 2 bestuursleden van de HSA drie dolfijnen(bruinvissen) voor zich zagen opduiken tijdens een lekkere surfsessie op de Noord in Scheveningen. 5 minuten later volgde ook dat bekende zeehondenhoofdje.
Elk jaar komen honderdduizenden dolfijnen om, velen daarvan onnodig. Sommige soorten dolfijnen worden met uitsterven bedreigd. Daarom is 2007 door de Verenigde Naties uitgeroepen tot Jaar van de Dolfijn.
We zijn deel van de natuur.De cirkel van het leven maakt het voor ieder mens mogelijk om op aarde te leven.Water is een verbindende factor.Waarderen we het leven in de zeeën en oceanen wel genoeg?Waarderen we het water wel genoeg?Wij kunnen niet leven zonder, maar het is niet van ons!
jaarvandedolfijn.nl
HSA.nl
Categorieën
Auteurs
Archief
Blogroll