Eén week per jaar is Val Thorens zo goed als Nederlands! In deze week (eind april/begin mei) komen zo’n 5.000 Dutchies genieten van de zon, de laatste sneeuw en 7 dagen lang Koninginnedag vieren. Een perfecte kans om alle bergliefhebbers te informeren over How to Respect the Mountains.
Respect was aanwezig met een stand met brochures, een Respect Quiz om iedereens Respect kennis te testen, formulieren om je in te schrijven voor de email nieuwsbrief en de verkoop van o.a. de mini vuilnisbak.
Iedereen die zich aanmeldde als Supporter ontving het avontuurlijke Salt Magazine! Een ook de zonaanbidders op het terras van Les Chaletsdu Thorens konden lekker bladeren en groene ideeën opdoen uit dit fijne blad.
Voor Respect is dit werkbezoek vruchtbaar geweest: verschillende skischolen willen de 7 Ways van Respect uitdragen, een topper op het gebied van aanvragen van Europese subsidies wil zich inzetten voor Respect en we merken dat de boodschap heel positief wordt ontvangen! Wehopen dat door onze aanwezigheid alle sigarettenpeuken en ander klein afval in de afvalbak zijn beland en niet in de bergen. Het is een begin.
Meer info: respectthemountains.com
Categorieën
Auteurs
Archief
Blogroll