Salt Zomer Meetup: 1 juli - Plastic vissen


Elk seizoen is het waard om gevierd te worden! En dat doen we niet alleen met een vuistdik magazine maar ook met een seizoenfeestje samen met onze leden. De ene keer stropen we de mouwen op en gaan we in het veld aan de slag, de andere keer organiseren we een boekenbal of vertellen we over het maakproces van een tijdschrift en weer een andere keer drinken we alleen een biertje op de redactie en strijden we om de prijzen tijdens de sjoelcompetitie.

Om de start van de zomer te vieren gaan we i.s.m. met de Nederlandse social enterprise Plastic Whale de Amsterdamse grachten op. Niet alleen om van deze mooie grachten te genieten - en uiteraard van een hapje en een drankje - maar vooral ook om deze organisatie te helpen met hun missie: het zoveel mogelijk plasticvrij maken van de wateren in de wereld en tegelijkertijd het plastic afval dat ze uit het water vissen om te zetten in waarde. Zo stroopt Plastic Whale inmiddels verschillende (internationale) steden af met zes bootjes die van Amsterdams grachtenplastic zijn gemaakt. En in drie daarvan varen wij op 1 juli, exclusief met onze leden, mee.

Datum zaterdag 1 juli 2017
Tijd Tussen 14:00 -17:00 uur
Opstaplocatie Hanneke's Boom, Dijksgracht 4, Amsterdam
WE ZIJN HELAAS VOL!


Annuleringsbeleid

Wait for it...